Her zaman olduğu gibi bugün de Filistinli kardeşlerimizin yanındayız.

İsrail’in Filistin’de 75 yıldır süren zulmünün şiddetlendiği bugünlerde Gazze halkı hem açlık, susuzluk çekiyor hem de tıbbî malzeme eksikliğinden ve yardımlar ulaştırılamadığından yaralılar tedavi edilemiyor.

Gazze’ye ne lazım, nasıl yardım edebiliriz, ne gönderebiliriz diyenler için maalesef şu an aynî yardım mümkün görünmüyor. Yardım koridoru oluşturulana kadar sadece nakdî yardım yapılabilir.

Biz de İDEA olarak bu süreçte orada bulunan tedarikçilerin malzemeleriyle zor durumdaki Müslümanların ihtiyaçlarını gidermeye çalışıyoruz.

Gazze’de son durum böyle.

Her zaman olduğu gibi bugün de Filistinli kardeşlerimizin yanındayız. Filistin hak ettiği özgürlüğe kavuşana kadar maddî manevî desteklerimize devam edeceğiz.

 

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp

Son Eklenenler

Kurbanda bu yıl da Afrika’dayız.

İDEA olarak bu yıl kurbanlarınızı Afrika’nın en yoksul ülkelerinden Çad, Uganda, Tanzanya ve Kenya’da keseceğiz. Kurban alımlarını gerçekleştirdik. Kurbanlarımız büyükbaş

Devam »

İDEA’YA TEŞEKKÜR BERATI

Çad İletişim Bakanı ve Hükümet Sözcüsü Abdurrahman Gulamala, Dernek Başkanımız Mustafa Yıldız’a İdea’nın Çad’daki faaliyet ve çalışmalarından dolayı hükümet adına

Devam »